Szczegóły płatności

Szczegóły płatności

Płatności będą odbywać się za pomocą PayPal (jeśli nie posiadasz tam jeszcze konta możesz zarejestrować się z tego linku: www.paypal.pl ) i w prawym górnym rogu klikasz “Załóż konto”.

Szczegóły płatności PayPal 01
Szczegóły płatności PayPal 01

Preferowana opcja: “Wysyłam pieniądze do znajomego”. Nie próbowałem nigdy tej drugiej, ale może zostać doliczona prowizja.

Szczegóły płatności PayPal 02
Szczegóły płatności PayPal 02

Kolejne kroki:
– wybierasz “Wyślij pieniądze”,
– odbiorca płatności: abonament@pinay.pl (niezależnie czy płacisz za kontakt czy za abonament, za co jest dana opłata rozpoznam po kwocie 49 lub 99 PLN),
– następnie w polu “Dodaj uwagę” podajesz numer Filipinki, którą wybierasz (Pinay + numer, przykład na screenshocie: Pinay100). Jeśli chcesz pisać z nią z innego maila niż wysyłasz przelew – również podaj go w polu “Dodaj uwagę”.
– gotowe, oczekuj ode mnie maila swojej wybranki (max do 24h).

Różnica czasu

+7 godzin różnicy.
Tak więc, gdy wstajesz o 7 rano => tam jest 14.
Gdy wychodzisz z pracy o 17 => tam jest już północ.
Gdy o północy idziesz spać => tam jest 7 rano.

Także na pewno trzeba sobie to umiejętnie rozplanować (szczególnie jeśli nie możesz w pracy wysyłać maili.
I w takim wypadku najlepsze są okresy wolne od pracy (w tym weekendy) w godzinach od 7 do 15 lub od północy do rana (czas w Polsce).

Rozwój projektu

O Internecie na Filipinach wspominałem już tutaj – w ostatnim akapicie:
Żona z Filipin

Docelowo chciałbym zebrane środki przeznaczyć na rozwój projektu i na Internet dla dziewczyn na Filipinach, także taka kwota jak na te wszystkie cele i gwarancję wyłączności jest stosunkowo niska.
Nie powinna ona przewyższać kogoś kto ma poważne plany wobec swojej wybranki, Filipinki, przyszłej żony z Filipin.

Rozwój projektu po części mógłby być programem partnerskim na Filipinach i jedna koleżanka opowiedziałaby o projekcie drugiej, zwerbowała ją i jeśli jej koleżanka zostałaby wybrana – otrzymałaby prowizję od każdej wpłaty 10-20%.
Także sumarycznie może się okazać w przyszłości, że projekt mocno się rozwinie, jednak przy takich stawkach prowadzę go non-profit 🙂 No cóż, proza życia.

Zapraszam do współpracy zdecydowanych mężczyzn, którzy chcieliby sobie ułożyć życie z piękna Filipinką.
Pracuje przed laptopem, także przez większość dnia jestem do Waszej dyspozycji (szczególnie, gdy będę przebywał w Polsce, a nie na Filipinach).

W przypadku pytań można skontaktować się ze mną mailowo:
Office@Pinay.pl

Maile są bardzo dobre, ponieważ żadna sieć komórkowa nie nalicza Ci opłaty za rozmowy z osoba, która przebywa w innym kraju niż Ty:) Niestety przebywając w zeszłym roku w Azji – pewna polska sieć komórkowa – grubo mnie naliczyła za niewyłączoną pocztę głosową;) Proza życia.

Pozdrawiam,